Podmínky registrace

1. Registrace a příjem SMS: Hráči musí se zaregistrovat do hry, zadáním svého telefonního čísla na webové stránce. Po registraci budou mít možnost přijmout SMS s náhodnými souřadnicemi ( kdy přijde SMS ?? může přijít kdykoliv třeba ve středu třeba za měsíc kdo ví ) .

2. Časový limit: Hráči budou mít pouze 6 hodin na to, aby se dostali na místo, které je určeno v přijaté SMS. Je důležité být rychlý a efektivní, aby se hráči stihli dostat na místo dříve než ostatní.

3. Věk: Hra je určena pro hráče ve věku 18 let, ale také je možnost od 15 a však když účastník vyhraje a postoupí do semifinále tak již musí mít sebou opatrovníka, kterému je 18 +. Mladší hráči nebudou povoleni k účasti.

4. Bez agresivity: Hra je zaměřena na dětské hry v hororovém stylu. Není dovoleno používat žádnou formu agresivity vůči ostatním hráčům. Hráči musí respektovat pravidla fair play a zachovat se s ohledem na bezpečnost všech zúčastněných.

5. Žádné zbraně nebo nebezpečné předměty: Hráči nebudou povoleny mít při sobě žádné zbraně ani nebezpečné předměty. Hra bude založena na mentálních a fyzických výzvách, které hráči budou muset překonat pomocí svého důvtipu a odvahy.

6. Omezená kapacita: Maximální kapacita hry je 10 až 50 hráčů Záleží na dané hře kdy v SMS bude napsané ( jaká je kapacita ) . Budou přijati pouze prvních 10 – 50 hráčů, kteří dorazí na místo ve stanoveném časovém limitu. Pokud přijde více hráčů do 6 hodin, ti, kteří dorazí po kapacitě, budou vyloučeni z hry.

7. Fair Play: Hráči musí dodržovat pravidla fair play a respektovat ostatní hráče. Jakékoli porušení pravidel může vést k okamžitému vyloučení z hry.Důležité upozornění: Hra je navržena tak, aby poskytla zábavu a adrenalinové dobrodružství, ale zůstaňte vždy v bezpečí a respektujte své vlastní hranice. Dbejte na své okolí a neporušujte žádné zákony nebo bezpečnostní opatření během hraní hry.

8. Bezpečnost a zodpovědnost:Hry jsou navrženy jako hororové dětské hry, při kterých se klade důraz na zdravý adrenalin a napětí. Hráči se zúčastňují na vlastní nebezpečí a uvědomují si, že mohou být vystaveni různým strašidelným situacím.
Zodpovědnost za případné důsledky účasti v hrách leží na hráči samotném. Organizátoři her nejsou zodpovědní za žádná zranění, psychické nebo fyzické újmy, které byly způsobeny účastí v těchto hrách.

9. Vyloučení a omezení kapacity:
Každá hra má svojí kapacitu, kapacita bude napsaná v SMS spolu ze souřadnicemi, například: Pokud dorazí do 6 hodin více než 30 hráčů na místo, tak pouze prvních 30 hráčů bude přijato do hry. Ti, kteří dorazí později, budou bohužel vyloučeni.

 

9. Hlavní výhra: O hlavní výhru 500 000 Kč se bude hrát v posledním kole hry, tedy ve finále.